Metin2

Wszystko na temat gry Metin2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam na forum poswieconym grze Metin2.Znajdziecie tutaj duzo przydatnych informacji oraz poznacie towarzyszy do gry ;] ZAPRASZAM NA STRONĘ WWW.REVAR.DBV.PL PONIEWAŻ TO FORUM JUŻ DAWNO WYGASŁO I NIE BĘDZIE ODNAWIANE !!! :) REJESTROWAĆ SIĘ I DYSKUTOWAĆ !!

#1 2010-07-01 08:50:55

JaH

Barbarzyńca

Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 2
Punktów :   

Skille i staty na ninje dagger

Siema ;D

To jak widać w tytule, w tym temacie zajmiemy siĘ daggerem ;D. Postać jest dobra do PvP oraz do expa tylko trzeba umieć siĘ nią zająć co opisze. Dobra bez pisania bez sensu opisze co i jak !

Do expa najlepiej skille rozdać tak:
-najpierw zasadzka, bo gdy siĘ nią zaatakuje od tyłu przeciwnika to zadaje wielkie dmg (a jak wbije kryt to już wgl masakra)
-potem wirujący sztylet bo ma on szanse na trutke i też zabiera dużo dmg i jest to skill rozpryskowy (czyli że atakuje wiecej mobów naraz)
-teraz trzeba dawać w szybki atak bo gdy siĘ już go dobrze rozwinie może ma słabe dmg ale z niego czĘsto krytyk wchodzi
-dalej to wg własnego uznania czy krycie czy chmura to już sami zdecydujcie (ja daje w chmurke)

Ok to teraz PvP xd
-zasadzka to zawsze pierwsza musi lecieć bo to najlepszy skill na daggerze i do PvP i do expa
-potem też jak do expa wirujący sztylet gdyż ma on szanse na trutke i czĘsto ta trutka wchodzi
-potem dajemy w krycie siĘ bo daje ono bonus do zasadzki (czyli włączamy krycie idziemy za przeciwnika i atakujemy go z zasadzki od tyłu)
-potem trująca chmura bo ona podobnie jak wirujący też ma dużą szanse na trutke
-na końcu szybki atak bo on w sumie to nie ma żadnego bona do ataku czy czegoś

dobra czas na staty
(podam je na przykładzie swojego ninjy)
ja rozdaje 2 zrĘczność i 1 wit i gdy wymaksujemy zrĘczność to dajemy w wit i inta
ja tak dajĘ i postać jest boska i w PvP, i do expa

Moj Nick w grze to Desaster  serwet Deimos (to chyba s19) lvl 45 dagger

myślĘ że pomogłem Miłej Gry !

Offline

 

#2 2010-07-29 14:24:24

Kejciczka

Barbarzyńca

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Skille i staty na ninje dagger

Dzięki za pomoc ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pakiety spa Ciechocinek