Metin2

Wszystko na temat gry Metin2

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Witam na forum poswieconym grze Metin2.Znajdziecie tutaj duzo przydatnych informacji oraz poznacie towarzyszy do gry ;] ZAPRASZAM NA STRONĘ WWW.REVAR.DBV.PL PONIEWAŻ TO FORUM JUŻ DAWNO WYGASŁO I NIE BĘDZIE ODNAWIANE !!! :) REJESTROWAĆ SIĘ I DYSKUTOWAĆ !!

#1 2008-08-02 22:47:45

Hrothgard

Hroth

Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 44
Punktów :   36 
WWW

Skille/Buildy dla Wojownika

Budowa//skille dla Mental Wojownika
A) Budowa  (Na każdy poziom otrzymujesz 3 pkt'y statystyki)

1- 2:1 Vit:Str >> Na każdy lvl dodaj 2 pkt'y do Vit(żywotność) oraz 1 do Str(siła) , po wymaxowaniu Vit zacznij maxować Str ( budowa do pvp/pve )
Plusy: Ta budowa jest najbardziej powszechna wśród Mental wojowników, bedziesz miał duzą orbonei sporo życia, a Twoje obrażenia bedą niskie, ale nie takie złe , możesz blokować każdą liczbe mob'ów większych o 5 lvli od Ciebie używajac skąpo pot'ów , w pvp jeśli o ile postać nie ma 10lvl'i wiecej niż Ty "nie możesz" umrzeć.
Minusy: Prawie nie unikasz ciosów (dex), co jest niezbędne dla postaci wysoko lvl'owych. Na nizszych lvlach zadajesz dość małe obrażenia.

*Wskazówki* Z taką budową nie potrzebujesz ulepszać zbroji wiecej niż do +5/6, aby naprawić zadawane obrażenia używaj broni dwuręcznych przynajmniej +6 przez cały czas i bedzie dobrze.


B) Skille :- ( Dostajesz 1 skill pkt na poziom )
Każdy Mentalny Wojownik bez znaczenia jakie ma statystyki powienien wybrać nastepujące skille >>
1- Dodaj po 1 pkt do każdego skilla .
2- Dojdź do Mistrzostwa w Silnym Ciele przed innymi skillami,Jeśli Silne Cialo nie osiągnie mistorzstwa na 17skillu to pójdź do "Old Lady" i resetuj skille dokąd nie osiągniesz mistrzostwa na 17tym skillu .
3- Kiedy osiągniesz mistrzostwo w Silnym Ciele dodawaj Skill Pointy do Duchowego uderzenia , To skill zadający największe obrażenia u Mentalnego Wojownika .
4- Po osiągnieciu mistrozstwa w Duchowym uderzeniu Szkol sie w skillu, który sobie zyczysz, Walniecie jest najbardziej polecanym skillem do osiągniecia w nim mistrzostwa po Duchowym Uderzeniu ze względu na to, że jego obrażenia są drugie w kolejności co do niego.

*Wskazówki* Zapamiętaj sobie ze Vit wpływa na Twoją obrone, 1 pkt Vit dodaje 1 do Twojej obrony , zarazem 3 pkt Vit dodają 1 do Strong Body , a także zwróć uwagę że nie możesz resetowac skilli po osiągneicu 30poziomu i na koniec resetowanie skilli u "Old Lady" wymaga Yang'ów, im masz większy poziom tym więcej Yang'ów od Ciebie wyciągnie .


Budowa//skille Body Warrior'a
A) Budowa:-

1- 2:1 Str:Vit >> po wymaxowaniu Str ładuj w Vit( pvp build )
Plusy : bardzo wysokie obrażenia, na duel'ach niszczysz swoich przeciwników, możesz zabijać mob'y o 10 lvl'i większych od Twojego.
Minusy : Masz dość mała obrone i mało pkt'ów życia , Nie możesz blokować wiecej niż 2 grupy mob'ów z lvl'ami o 5 większymi od Twojego , będziesz wydawał DUŻO hajsu na hp pot'y, to prawda, że możesz zabić mob'y o 10 lvl'i większe niż Twój, ale lepiej nie atakuj więcej niż jedną grupę naraz, bo zginiesz, oprócz tego skończ z nimi tak szybko jak to jest możliwe, albo zginiesz.

*wskazówki* Body warrior to pożeracz pieniędzy, będziesz potrzebowal dużo hajsu na ulepszenie zbroji jak i na hp pot'y, zawsze będziesz potrzebowal "party" do expienia, będziesz potrzebował minimum zbroji +6 i najlepiej używaj dwuręcznej broni.

B) Skille :
Każdy Body Warrior nie zważając na jego staty powinien mieć następujące skille >>
1- Dodaj po jednym punkcie do Szarzy , Wiru Miecza , 3stronnego Ciecia i Aury Miecza.
2- wymaxuuj Aure Miecza zanim zrobisz to z innymi skillami, jeśli Aura nie osiągnie mistorzstwa na 17skillu to pójdź do "Old Lady" i resetuj skille dokąd nie osiągniesz mistrzostwa na 17tym skillu .
3- Nastepnie maxuj co chcesz (jedni pwoeidza o berku inni o skillach zadjacyh jakis konkretny dmg:) [ja preferuje berka:) <jesli juz masz wybrac dmg skill to wir-> 3stronne/szarza> (wedlug uznania:)
jak juz napisalem.. berk.. czemu? daje ladnego speeda.. na emce jest to jakies 20+ speeda (na m8 33^^ ) ... co to niby daje? a to ze z krotkim miecyzkiem siekasz wsio jak chcesz.. w pojedynkach z duzym speedem ejstes boski:) a co da wir ktory tak wielibicie? to ze zada powiedzmy..500dmg wiecej.... nie sadza ze warte jest wymaxowac wir przed berkiem:) aczkolwiek fakt faktem ze berek na niskim poziomie... wzykle waste... nie oplaca sie odpalac jak ma dodac z 5 speeda;]


= = = Metin2 = = =
  = = = Body = = =
= = = Shinsoo = = =

Offline

 

#2 2010-02-17 20:28:30

 Kyniex

Paladyn

status kyniex@aqq.eu
9880851
Call me!
Skąd: Jinno
Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 47
Punktów :   

Re: Skille/Buildy dla Wojownika

ja gram Szamankiem

Offline

 

#3 2010-10-11 14:27:15

REYCHO

Barbarzyńca

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Skille/Buildy dla Wojownika

ja dla mentala swojego robie tak:

najpierw sile dobijam do 60,
potem vitala na 60,
a na koniec wszystko maksuję 1vit,1str,1vit,1str i tak dalej

a co do zaklec to tak:

daje 1 pkt w duchowe uderzenie a pozostale w silne
potem silne cialo na m1 a duchowe ciogle zostawiamy
gdy silne wbije na m1 dajemy jeden punkt w tapniecie a maksujemy duchowe uderzenie
gdy duchowe uderzenie bedzie na m1 dajemy 1 pkt w walniecie i maksujemy tapniecie
gdy tapniecie bedzie na m1 dajemy 1 pkt w uderzenie miecza i maksujemy walniecie
gdy walniecie będzie na m1 maksujemy uderzenie miecza

I to cała moja filozofia.Polecam ten sposob.Dzieki niemu bije po 10-16 gromadek dzikusuw i tylko 3,2 potki czerwone zużywam.Oczywiście mam zbroje i bron +6 wiec sie nie dziwie i silne cialo na m1 wbija najczesciej przy 18 pkt.


Nara Enie Spoko Art

Ostatnio edytowany przez REYCHO (2010-10-15 09:05:27)

Offline

 

#4 2011-03-11 14:48:33

Exandros13

Barbarzyńca

Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Skille/Buildy dla Wojownika

Siema Trochę się z tobą nie zgadzam, ponieważ zawsze najlepiej robić te skille na M duchowe a potem zadające DMG ja np. na mentalu robie tak 2 STR 1 Vit a skille tak wszystko najpierw po 1 ptk a potem maxujemy silne ciało potem duchowe, walnięcie, tąpnięcie, uderzenie miecza ! A u bodego 2 Vit 1 STR a skille wszystko razem z berserkiem po 1 i maxujemy aure potem berserk, wir, szarża, trzystronne bardziej build (PvP, PvM)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Łeba pola namiotowe